Bolesti kloubů - Bezbolestné léčení artritidy, artrózy, dny a a fibromyalgie

Kód: 7424085

Úplný název:

Bolesti kloubů - Bezbolestné léčení artritidy, artrózy, dny a a fibromyalgie (Fife Bruce):

Autor a popis:

Fife Bruce, DIALOG, 200 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Mnozí lidé pociťují silné a neustupující bolesti kloubů, zejména při ranním vstávání. Každý pohyb, i při těch nejjednodušších nezbytných úkonech, pro ně představuje bolest. Pacienti trpící onemocněním kloubů jsou ve svém životním stylu značně omezeni a povětšinou se domnívají, že už to tak zůstane navždy. Coloradský lékař Bruce Fife však prokázal, že artróza, artritida, dna, fibromyalgie i další kloubní potíže jsou vcelku snadno léčitelné. Na rozdíl od klasických postupů v podobě náročných operací či braní tišících léků poskytujících jen dočasnou úlevu, navíc s nežádoucími vedlejší účinky, uzdravuje takzvaně jednou provždy. „K uzdravení dojde, pokud odhalíte skutečné příčiny bolestí a nepotlačujete pouhé příznaky,“ tvrdí autor, jehož úspěšné medicínské postupy jsou potvrzovány nesčetnými vděčnými pacienty. „Deset let jsem trpěla chronickými bolestmi. Už nemám artrózu v páteři ani v kolenou, vyhnula jsem se páté operaci páteře i riziku rozpadu obratle, a dokonce i sportuji!“ napsala autorovi této návodné knihy vděčná pacientka Barbara.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bolesti kloubů - Bezbolestné léčení artritidy, artrózy, dny a a fibromyalgie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bolesti kloubů - Bezbolestné léčení artritidy, artrózy, dny a a fibromyalgie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bolesti kloubů - Bezbolestné léčení artritidy, artrózy, dny a a fibromyalgie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bolesti kloubů - Bezbolestné léčení artritidy, artrózy, dny a a fibromyalgie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bolesti kloubů - Bezbolestné léčení artritidy, artrózy, dny a a fibromyalgie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Bolesti kloubů - Bezbolestné léčení artritidy, artrózy, dny a a fibromyalgie