Bolesti kyčelních kloubů I - Vrozené vývojové vady, infekce, revmatismus, artróza, endopro

Kód: 7254335

Úplný název:

Bolesti kyčelních kloubů I - Vrozené vývojové vady, infekce, revmatismus, artróza, endopro (Kačinetzová Alena): vrozené vývojové vady, infekce, revmatismus, artróza, endoprotézy, ...

Autor a popis:

Kačinetzová Alena, Triton, 136 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
90 Kč (129 Kč)
  / ks  
koupit
 

Zdravý člověk je jenom špatně vyšetřený pacient a kdo stojí o to, být zařazen mezi nemocné. Situace se pro nás lékaře komplikuje v tom smyslu, že pacient nestojí o léčení našich diagnóz, ale o léčení svých bolestí.Někdy kyčelní klouby výrazně nebolí a přesto jsou těžce zasaženy, nebo bolí ve dne v noci a lékař statečně hledá důkazy o jejich postižení. Publikace přináší laikům informace o nejčastějších příčinách bolestí kyčelních kloubů a seznamuje s reálnými možnostmi léčení. V povědomí veřejnosti jsou kyčelní klouby spojeny s diagnozami jako artroza, revmatizmus, osteoporoza. Klouby však mohou být postiženy i v dětství, tato postižení činí klouby méně odolnými proti vnějšímu i vnitřnímu poškození v dospělém věku. Publikace obsahuje praktické rady jak zacházet s postiženými klouby, jak se chovat po operacích kyčelních kloubů, čeho se vyvarovat, seznamuje s možnými nežádoucími účinky léků a s nejčastěji používanými rehabilitačními procedurami.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bolesti kyčelních kloubů I - Vrozené vývojové vady, infekce, revmatismus, artróza, endopro do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bolesti kyčelních kloubů I - Vrozené vývojové vady, infekce, revmatismus, artróza, endopro.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bolesti kyčelních kloubů I - Vrozené vývojové vady, infekce, revmatismus, artróza, endopro (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bolesti kyčelních kloubů I - Vrozené vývojové vady, infekce, revmatismus, artróza, endopro bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bolesti kyčelních kloubů I - Vrozené vývojové vady, infekce, revmatismus, artróza, endopro doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Bolesti kyčelních kloubů I - Vrozené vývojové vady, infekce, revmatismus, artróza, endopro