Bon appétit! aneb Lekce francouzské kuchyně (Edice Apetit)

Kód: 8757509

Úplný název:

Bon appétit! aneb Lekce francouzské kuchyně (Edice Apetit) (kol.): aneb Lekce francouzské kuchyne

Autor a popis:

APETIT, 164 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
236 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Časopis Apetit uvedl na trh novou edici kuchařek zaměřenou na mezinárodní kuchyně. Po kuchařce věnované italské kuchyni je tady další přírůstek - kuchařka plná francouzských lahůdek a delikates. Kniha s názvem Bon appétit aneb Lekce francouzské kuchyně představí všechny zásadní recepty. Seznamte se s královnou všech kuchyní!

Kniha je rozdělena do sedmi kapitol. V oddílu Dobré ráno najdete návod na výrobu pravé francouzské bagety či máslového croissantu. V kapitole Na malý hlad hledejte inspiraci na saláty, slané koláče a další rychlá jídla, která si vychutnáte jako rychlý oběd nebo lehkou večeři. Oproti tomu v Noblesní Paříži najdete ta nejvyhlášenější jídla francouzské haute cuisine jako je kohout na víně nebo šneci. Kapitola Francouzský venkov vás naučí využívat méně známé druhy mas a zeleniny - jinými slovy vařit z toho, co dvůr zrovna dá. Vydáte se s námi i na ryby a mořské plody na středomořské pobřeží, na sýry do Alp i do cukrárny na sladkosti (těšte se na crepes Suzette, meringue s levandulí, makronky, creme brulee, třešňový clafoutis, čokoládový fondant, tarte tatin…)

Každá kapitola je uvedena servisní dvoustránkou, kde se dozvíte, jak správně nakupovat a použít francouzské suroviny (od sýrů až po víno) a prozradíme i tipy, jak jíst a žít jako Francouzi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bon appétit! aneb Lekce francouzské kuchyně (Edice Apetit) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bon appétit! aneb Lekce francouzské kuchyně (Edice Apetit).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bon appétit! aneb Lekce francouzské kuchyně (Edice Apetit) (hodnotilo 4 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bon appétit! aneb Lekce francouzské kuchyně (Edice Apetit) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Bon appétit! aneb Lekce francouzské kuchyně (Edice Apetit) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Bon appétit! aneb Lekce francouzské kuchyně (Edice Apetit)