Bouře v krvi

Kód: 2061151

Úplný název:

Bouře v krvi (Hurley Graham):

Autor a popis:

Hurley Graham, NAŠE VOJSKO, 352 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
160 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Válka v Zálivu skončila. Kuvajt je osvobozen za cenu minimálních spojeneckých ztrát. Zatímco Západ oslavuje svoje vítězství, jeden muž začíná pochybovat. Jak to, že spojenecké ztráty byly tak malé?
Novinář Wesley Keogh na tomto tématu pracuje deset roků. Válka v Zálivu byla možná vybojována podle scénáře předem dohodnutého mezi americkým prezidentem Georgem Busem a iráckým diktátorem Saddámem Husajnem. Nejskvělejší hodina Západu může být největším podvodem v dějinách.
Keoghje smrtelně nemocný, má AIDS, a líčení, na kterém pracuje a které zasáhne srdce svobodného světa, se má stát jeho odkazem.
Zpravodajské agentury na obou stranách Atlantiku bijí na poplach a začínají být nervózní. Mladá agentka britské MI5 Sarah Moretonová je vyslána, aby se s novinářem spřátelila a zjistila, co všechno ví.
Vržena do světa plného chladných kalkulací, podivné loajality a fatálních tajemství, Sarah zjišťuje, že za přátelství se platí vysoká a hrozná cena. Pro ni a pro Wesleyho už nikdy nebude nic takové, jako bylo dříve…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bouře v krvi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bouře v krvi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bouře v krvi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bouře v krvi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bouře v krvi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dobrodružství