Bravo, šéfe! Dalibor Navrátil vaří francouzskou kuchyni - 30 receptů a vybrané recepty na

Kód: 2491361

Úplný název:

Bravo, šéfe! Dalibor Navrátil vaří francouzskou kuchyni - 30 receptů a vybrané recepty na (Navrátil Dalibor):

Autor a popis:

Navrátil Dalibor, Ikar, 64 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Francouzskou gastronomii má zkrátka pod kůží. Je skromný, přestože už má jméno, je nositelem rytířského řádu Chaine des Rotisseurs za přínos k moderní gastronomii a dobré jméno zajistil již několika restauracím. Dalibor je v kuchyni jako taneční mistr - kolem plotny se elegantně vznáší, k talíři přistupuje s precizností chirurga a servíruje s citem francouzského umělce.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bravo, šéfe! Dalibor Navrátil vaří francouzskou kuchyni - 30 receptů a vybrané recepty na do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bravo, šéfe! Dalibor Navrátil vaří francouzskou kuchyni - 30 receptů a vybrané recepty na.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bravo, šéfe! Dalibor Navrátil vaří francouzskou kuchyni - 30 receptů a vybrané recepty na (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bravo, šéfe! Dalibor Navrátil vaří francouzskou kuchyni - 30 receptů a vybrané recepty na bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bravo, šéfe! Dalibor Navrátil vaří francouzskou kuchyni - 30 receptů a vybrané recepty na doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Bravo, šéfe! Dalibor Navrátil vaří francouzskou kuchyni - 30 receptů a vybrané recepty na