Brouci čeledi červotočovití (Ptinidae) střední Evropy / Beatles of the family Ptinidae of

Kód: 2002247

Úplný název:

Brouci čeledi červotočovití (Ptinidae) střední Evropy / Beatles of the family Ptinidae of (Zahradník Petr): (Ptinidae) strední Evropy

Autor a popis:

Zahradník Petr, Academia, 352 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
255 Kč (365 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Další publikace z edice „Zoologické klíče“ umožňuje determinaci všech červotočů žijících v ČR a na Slovensku, a to i včetně druhů, které byly nalezeny v sousedních zemích a jejichž výskyt je na předmětném území pravděpodobný. Určena je jak specialistům v daném oboru, tak i všem dalším zájemců, od amatérských entomologů až po žáky škol s hlubším zájmem o biologii. Kniha obsahuje základní informace o čeledi Ptinidae, určovací klíče, katalog druhů a obrázky a fotografie téměř všech druhů. Obdobná publikace pro daný region dosud nebyla k dispozici, tato mezera je nyní zacelena.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Brouci čeledi červotočovití (Ptinidae) střední Evropy / Beatles of the family Ptinidae of do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Brouci čeledi červotočovití (Ptinidae) střední Evropy / Beatles of the family Ptinidae of .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Brouci čeledi červotočovití (Ptinidae) střední Evropy / Beatles of the family Ptinidae of (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Brouci čeledi červotočovití (Ptinidae) střední Evropy / Beatles of the family Ptinidae of bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Brouci čeledi červotočovití (Ptinidae) střední Evropy / Beatles of the family Ptinidae of doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Brouci čeledi červotočovití (Ptinidae) střední Evropy / Beatles of the family Ptinidae of