Brouci čeledi slunéčkovití (Coccinellidae) střední Evropy / Ladybird beetles (Coccinellida

Kód: 2002495

Úplný název:

Brouci čeledi slunéčkovití (Coccinellidae) střední Evropy / Ladybird beetles (Coccinellida (Nedvěd Oldřich): strední Evropy

Autor a popis:

Nedvěd Oldřich, Academia, 304 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
255 Kč (365 Kč)
  / ks  
koupit
 

Biologie a ekologické nároky sta druhů slunéček žijících ve střední Evropě, většinou s fotografiemi dospělých brouků, u části druhů i larev a kukel. Určovací klíče dospělých brouků, částečně opět larev a kukel, v netradičním pojetí. Klíč umožní určovat exempláře na základě znaků, např. podle diagnostických znaků pro podčeledi, triby a rody či podle barevných vzorů na krovkách a na hrudi, anebo podle jiných nápadných morfologických bionomických znaků. Všechny morfologické znaky jsou ilustrovány černobílými kresbami, spojenými v obrazové příloze.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Brouci čeledi slunéčkovití (Coccinellidae) střední Evropy / Ladybird beetles (Coccinellida do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Brouci čeledi slunéčkovití (Coccinellidae) střední Evropy / Ladybird beetles (Coccinellida.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Brouci čeledi slunéčkovití (Coccinellidae) střední Evropy / Ladybird beetles (Coccinellida (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Brouci čeledi slunéčkovití (Coccinellidae) střední Evropy / Ladybird beetles (Coccinellida bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Brouci čeledi slunéčkovití (Coccinellidae) střední Evropy / Ladybird beetles (Coccinellida doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Brouci čeledi slunéčkovití (Coccinellidae) střední Evropy / Ladybird beetles (Coccinellida