Super juicing - Zdravé recepty k nejnovějšímu trendu - juicingu!

Kód: 7371016

Úplný název:

Super juicing - Zdravé recepty k nejnovějšímu trendu - juicingu! (kol.):

Autor a popis:

Kol., Sun, 128 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
111 Kč (159 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Buďte kreativní a vyzkoušejte juicing, nejnovější trend ve světě diet a detoxikace. V ruce držíte knihu plnou úžasných receptů, které vám pomůžou dostat do těla více ovoce a zeleniny. Juicing je skvělou alternativou ke všem různým dietám, které vás zahrnou nudnými a jednotvárnými saláty. Také vám pomůže být šťastnější a zdravější. Vyrobte si džusy,které Vám nejvíce vyhovují - zeleninové, ovocné mixy, super smoothies nebo mega džusy. Vyzkoušejte je všechny a klidně je kombinujte mezi sebou. Najděte ty ingredience, které vám nejlépe vyhovuji a chutnají. Objevte juicing, ať už jako občasné ozvláštnění vašeho pitného režimu, anebo detoxikační kůru pro celé tělo. Díky našim receptům si juicing upravíte tak, aby seděl právě vám.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Super juicing - Zdravé recepty k nejnovějšímu trendu - juicingu! do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Super juicing - Zdravé recepty k nejnovějšímu trendu - juicingu!.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Super juicing - Zdravé recepty k nejnovějšímu trendu - juicingu! (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Super juicing - Zdravé recepty k nejnovějšímu trendu - juicingu! bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Super juicing - Zdravé recepty k nejnovějšímu trendu - juicingu! doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Nápoje

 
Knihkupectví / Kuchařky / Nápoje / Super juicing - Zdravé recepty k nejnovějšímu trendu - juicingu!