Buddha a láska - Cesta ke šťastnému partnerství

Kód: 9038212

Úplný název:

Buddha a láska - Cesta ke šťastnému partnerství (Nydahl Lama Ole): Cesta ke štastnému partnerství

Autor a popis:

Nydahl Lama Ole, Bílý deštník, 224 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
175 Kč (250 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Jsme -li zamilovaní, zažíváme hluboké štěstí, otevíráme se druhým, ale jsme také díky tomu více zranitelní. Tato kniha dává čtenářům zručný a účinný nástroj, jak utvářet hodnotné mezilidské vztahy. Kniha názorně ukazuje, jak dosáhnout toho, o čem mnozí sní: harmonického vztahu a trvale šťastného života. Existuje intenzivnější prožitek než láska? Kde jinde se tolik otevíráme, jsme tak zranitelní a zároveň můžeme prožívat hluboké štěstí než v lásce? Lama Ole Nydahl působivě popisuje, co doporučoval Buddha. A sice aby partnerství přinášelo štěstí partnerům i jejich okolí. Buddha učí, že sami vytváříme své nynější životní situace a můžeme je měnit a utvářet. Láska a partnerství jsou chápány jako áklad pro růst a rozvoj a současně jako možnost, jak překonávat svá osobní omezení až k jejich úplnému odstranění. Lama Ole Nydahl byl téměř 40 let ženatý. Společně se svou manželkou Hannah dosáhli toho, o čem mnoho lidí sní - naplněného, trvale šťastného života.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Buddha a láska - Cesta ke šťastnému partnerství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Buddha a láska - Cesta ke šťastnému partnerství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Buddha a láska - Cesta ke šťastnému partnerství (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Buddha a láska - Cesta ke šťastnému partnerství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Buddha a láska - Cesta ke šťastnému partnerství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Buddha a láska - Cesta ke šťastnému partnerství