Buddha vchází do kanceláře - Průvodce životem pro novou generaci

Kód: 7370346

Úplný název:

Buddha vchází do kanceláře - Průvodce životem pro novou generaci (Rinzler Lodro): Pruvodce životem pro novou generaci

Autor a popis:

Rinzler Lodro, Synergie, 240 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Pořádnou porci času, který neprospíme, trávíme většinou v práci. Mnozí z nás svou práci přitom ani nemají rádi. Přesto do ní den za dnem chodí a přistupují k ní jako ke způsobu financování svého volného času. Autor knihy, Lodro Rinzler, nás učí, že při správném přístupu založeném na prohlubujícím se vědomí toho, proč člověk dělá to, co zrovna dělá, může každý žít šťastnějším a plnějším životem v zaměstnání i mimo něj.
V knize se dočtete jak přenášet bdělou pozornost z meditačního polštáře do své kanceláře. Naučíte se rozlišovat, s kým chcete pracovat, a najdete si rádce, kteří vás na vaší cestě podpoří. Budete rozvíjet vůdčí schopnosti – benevolenci, pravdivost, ryzost, neohroženost, obratnost a radost. I když se vám profesní dráha možná mění přímo pod nohama, může se stát zdrojem uspokojení a hlubokého naplnění.
Doporučujeme také Lodrovu první knihu Buddha vchází do baru…, ve které čtivým způsobem, s humorem i nadhledem, předává základy buddhistické moudrosti a zároveň nás nabádá zkusit žít trochu soucitněji, zpomalit a radovat se ze života.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Buddha vchází do kanceláře - Průvodce životem pro novou generaci do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Buddha vchází do kanceláře - Průvodce životem pro novou generaci.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Buddha vchází do kanceláře - Průvodce životem pro novou generaci (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Buddha vchází do kanceláře - Průvodce životem pro novou generaci bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Buddha vchází do kanceláře - Průvodce životem pro novou generaci doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Východní filozofie

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Náboženství / Východní filozofie / Buddha vchází do kanceláře - Průvodce životem pro novou generaci