Bude to dobrý rok

Kód: 7498136

Úplný název:

Bude to dobrý rok (Diamond Lucy):

Autor a popis:

Diamond Lucy, Domino, 384 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
255 Kč (319 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Do nového roku vstupujeme vždy s nadějí, že se něco změní. Jako bychom opakovaně zapomínali, že něco změnit můžeme pouze my.

Děláme to všichni: na konci roku sestavujeme seznamy předsevzetí a věříme, že během nadcházejících dvanácti měsíců si užijeme mnohem více radosti než tomu bylo letos, loni a předloni. Stejně si počínají i tři ženy, které se sešly na společném silvestrovském večírku.

Hostitelka Gemma byla až donedávna spokojenou ženou v domácnosti. Poslední dobou však cítí, že potřebuje něco víc, a je odhodlána vrátit se ke své někdejší profesi.

Saffron se nachází ve zcela opačné situaci: až doposud se věnovala úspěšné kariéře, ale teď má tajemství, které jí v blízké budoucnosti převrátí celý život naruby.

A Caitlin? Ta je momentálně úplně na dně - zemřela jí matka, přišla o práci a rozpadl se jí vztah. Jako jediná vlastně vůbec netuší, kam se pohnout dál. Jediný důvod k optimismu spatřuje v jistotě, že hůř už být nemůže.

A tak s nadějí hledí do nového roku všechny tři hrdinky. Bude to dobrý rok, ujišťují se navzájem. Ano, čeká je spousta změn. A některé naprosto nečekané...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bude to dobrý rok do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bude to dobrý rok.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bude to dobrý rok (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bude to dobrý rok bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bude to dobrý rok doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura