Budoárová bible

Kód: 7438109

Úplný název:

Budoárová bible (Vernonová Betony, Berthoud Francois): Pruvodce sexuálním potešením pro moderní dobu

Autor a popis:

Vernonová Betony, Dybbuk, 352 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
328 Kč (443 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha Budoárová bible nabízí bez jakýchkoli předsudků aktualizovaný pohled na lidskou sexualitu – již neexistují žádná zbytečná tabu, o všem je možno mluvit otevřeně, pozitivně a bez zábran. Cílem našich sexuálních aktivit je přece osvobodit mysl, být šťastni, cítit se příjemně a užívat si rozkoše…
Tato nová sexuální příručka 21. století slouží jako základní text pro všechny, kteří touží po hluboce uspokojivém milostném životě a i tomu nejméně obeznámenému čtenáři pomůže stát se v tom mistrem. Kniha není jen k tomu, aby se četla, ale hlavně aby byla prožívána. Proto přináší i rady, tipy, návody na moderní techniky, jako je bondáž, erotická flagelace či používání sexuálních pomůcek, tedy to, co doposud praktikovali jen ti nejodvážnější. Přitom jde o ty nejvnitřnější a nejzákladnější lidské touhy, jejichž projevení a následné uspokojování přináší až nadsmyslnou slast a potěšení.
Tajemství intimního sexuálního obřadu totiž mění fetiš, perverzi, výstřednosti i úchylky v radostné sebevyjádření. Betony nás vyzývá k tomu vydat se na cestu prožívání celé škály sexuálních zkušeností, k napojení se na kreativní sexuální energii a k odvaze navrátit sexuálnímu životu ústřední místo v životě, které mu právem náleží.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Budoárová bible do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Budoárová bible.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Budoárová bible (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Budoárová bible bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Budoárová bible doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Budoárová bible