Byla jsem princeznou - Osud ženy, která zaplatila krutou daň

Kód: 2490766

Úplný název:

Byla jsem princeznou - Osud ženy, která zaplatila krutou daň (Pascarlová Jacqueline):

Autor a popis:

Pascarlová Jacqueline, Ikar, 424 stran, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ponižování, šikanování, bití, psychické týrání - S Jacqueline Pascarlovou se život opravdu nemazlil. Otec rodinu záhy opustil, psychicky labilní matka se o dítě nedokázala sama postarat a její nový partner holčičku zneužíval. Jacqueline si navíc brzy musela kupovat vlastní jídlo a oblečení, přispívat na elektřinu i nájem a doma nesměla používat ani telefon. Už ve třinácti si sama vydělávala a vydávala se za starší, aby po vyučování mohla pracovat jako pomocná prodavačka v obchodním domě. V šestnácti se odstěhovala z domova a snažila se protloukat, jak to šlo. Když se seznámila se studentem Bahrinem, jako by se ocitla v pohádce. Bahrin pocházel z malajsijské královské rodiny a byl velmi bohatý, přesto Jacqueline téměř prorocky váhala, když ji požádal o ruku. Jak ale mladá dívka dokáže odolat, když ji partner zahrnuje květinami, zve do nejluxusnějších podniků a slibuje věrnou lásku? I ona nakonec podlehla. A ocitla se v pasti.
Jakmile se s manželem přestěhovala do Malajsie, ukázal Bahrin svou pravou tvář. Urážky a nadávky záhy přerostly v kopance a bití. A rukojmím se staly děti. Právě kvůli nim se snažila peklo vydržet a právě kvůli nim se posléze odhodlala požádat o rozvod. Nepočítala však s manželovou pomstychtivostí.
Dne 9. července 1992 se svými dětmi mluvila naposledy...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Byla jsem princeznou - Osud ženy, která zaplatila krutou daň do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Byla jsem princeznou - Osud ženy, která zaplatila krutou daň.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Byla jsem princeznou - Osud ženy, která zaplatila krutou daň (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Byla jsem princeznou - Osud ženy, která zaplatila krutou daň bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Byla jsem princeznou - Osud ženy, která zaplatila krutou daň doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / Byla jsem princeznou - Osud ženy, která zaplatila krutou daň