Bylinkový rok - komplet 2x Bylinky Revue a 9x Speciál Bylinky

Kód: 0431301

Úplný název:

Bylinkový rok - komplet 2x Bylinky Revue a 9x Speciál Bylinky (kol.):

Autor a popis:

Bylinky revue, 200 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
111 Kč (159 Kč)
  / ks  
koupit
 

Výhodné balení BYLINKOVÝ ROK obsahuje 2x knížku Bylinky Revue a 9x Speciál Bylinky (Konopí, Diabetes, Bylinkové pizzy, Česnek, Šalvěj, Bylinková zahrada, Bobuloviny, Chmel, Majoránka). Najdete zde například tato témata: Očkovat ano či ne? Co si myslí MUDr. Ludmila Eleková? Dejte si extra zdravý dýňový dort, anebo jinou bylinkovou lahůdku. Kdy je ideální čas pro jehněčí pochoutku s bylinkami? Lahodné bylinkové recepty. Objevte lék na obezitu v bylinkové škole. Vyzkoušejte recept na domácí prací gel nebo konopné pleťové mléko. Poslední dobou se číl dál tím více mluví o vitamínu C a „na chuť“ mu začala přicházet i západní medicína. Dokonce je zmiňován průlom v léčbě rakoviny. Jak je to skutečně a co vitamin C umí?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bylinkový rok - komplet 2x Bylinky Revue a 9x Speciál Bylinky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bylinkový rok - komplet 2x Bylinky Revue a 9x Speciál Bylinky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bylinkový rok - komplet 2x Bylinky Revue a 9x Speciál Bylinky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bylinkový rok - komplet 2x Bylinky Revue a 9x Speciál Bylinky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bylinkový rok - komplet 2x Bylinky Revue a 9x Speciál Bylinky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Bylinkový rok - komplet 2x Bylinky Revue a 9x Speciál Bylinky