Bylinky revue - jaro

Kód: 0431304

Úplný název:

Bylinky revue - jaro (kol.):

Autor a popis:

Bylinky revue, 100 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
69 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jarní knížka BYLINKY REVUE ještě víc rozzáří nejkrásnější období roku. Poznejte 9 jarních bylin pro oživení talíře. Naučte se v bylinkové škole, jak správně na jarní detoxikaci nebo dobromyslem proti úzkosti. Založte si vlastní bylinkový záhon, nasbírejte si plané bylinky pro oživení svého jídelníčku a uvařte si nejzdravější BIO dobroty podle Hanky Zemanové. A co takhle vyzkoušet elixíry mládí? Jak si vyrobit domácí a především zdravější alternativu mléka. Poznejte jarní životabudiče. Objednejte ještě dnes!
Krásné knížky BYLINKY REVUE jsou plné rad a tipů ze světa bylinek a přírodních zkušeností, ověřených léty a vyzkoušených našimi předky. Tyto vědomosti jsme již díky novodobému shonu zapomněli a mnohdy se k nim vracíme, až když nás zpomalí nějáká ta nemoc nebo jiná "radost".
BYLINKY REVUE musíte mít! Vychází každé 3 měsíce a přináší aktuální rady na nadcházející roční období. Naučíte se, jak bylinky pěstovat doma, na balkóně nebo v zahradě. Jak je nejlépe používat při vaření a také jak správně bylinkami léčit.
Poznáte, že nemusíte hned chodit k lékaři, anebo utrácet za drahé léky. Mějte svou vlastní bylinkovou lékárnu a pochutnávejte si na vynikajících i zdravých jídlech, podle skvělých receptů z knížek BYLINKY REVUE.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bylinky revue - jaro do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bylinky revue - jaro.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bylinky revue - jaro (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bylinky revue - jaro bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bylinky revue - jaro doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Bylinky revue - jaro