Canon EOS 1000D

Kód: 2512380

Úplný název:

Canon EOS 1000D (Lowrie K. Charlotte): Tipy, návody a inspirace pro digitální zrcadlovku

Autor a popis:

Lowrie Charlotte K., CPress, 248 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
147 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ať už je Canon EOS 1000D vaší první zrcadlovkou nebo pouze novým přírůstkem do fotografické rodiny, určitě oceníte pomocnou ruku, která je vám prostřednictvím této knihy nabízena. Kniha vás provede všemi stupni fotografování - seznámí vás totiž nejen s ovládáním přístroje, s principy fotografování a správné kompozice, ale poradí i v konkrétních fotografických situacích, prozradí triky z praxe či pomůže s výběrem objektivu. Malá, lehká a pohotová, taková je digitální zrcadlovka Canon EOS 1000D. Množstvím svých funkcí vám dovoluje uplatnit bez překážek vaše fotografické vize v praxi. Tato kniha vás naučí využívat všech jejích možností a schopností v každé situaci tak, aby výsledné fotografie byly vždy podle vašich představ. Není tak v žádném případě pouhým manuálem, ale spíše podrobným průvodcem, který vás upozorní na specifika fotografování s Canonem EOS 1000D, připraví vás na reálné fotografické situace a podrobně s vámi probere to nejlepší nastavení fotoaparátu v každé z nich.

V knize najdete tipy pro fotografování:

Portrétu s bleskem i bez blesku
Sportovních snímků, architektury
Divokých i domácích zvířat, přírody
Za špatného světla a v noci
Makrofotografií, reklamních snímků
Dobrá fotografie nepočká. Pokud zmeškáte tu pravou chvíli, kdy stisknout spoušť, už se nevrátí. To je důvod, proč jste si koupili svou digitální zrcadlovku - a také důvod, proč k ní potřebujete tuto knihu.

O autorce:

Charlotte K. Lotrie
je nezávislá novinářka, profesionální fotografka a držitelka prestižních ocenění. Její články i fotografie vycházejí v časopisech i novinách a také na webech zaměřených na fotografování, např. www.takegreatpictures.com nebo na vzdělávacím webu společnosti Canon www.usa.canon.com/dlc. Je lektorkou fotografie u BetterPhoto.com (www.betterphoto.com) a oblíbenou autorkou knih o digitální fotografii.

Nahlédnout do Canon EOS 1000D Nahlédnout do Canon EOS 1000D

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Canon EOS 1000D do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Canon EOS 1000D.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Canon EOS 1000D (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Canon EOS 1000D bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Canon EOS 1000D doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Návody, příručky