Čas Botswany - Kariéra učitele v neznámé zemi plné kontrastů

Kód: 7376096

Úplný název:

Čas Botswany - Kariéra učitele v neznámé zemi plné kontrastů (Randall Will): kariéra ucitele v neznámé zemi plné konstrastu

Autor a popis:

Randall Will, Olympia, 244 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
42 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
 

Po řadě objevných cest a setkání se Will Randal ocitl v Botswaně, aby i tady pokračoval v učitelské kariéře, která ho kdysi přivedla z Londýna do Púny v Indii. A teď tato kariéra vybočuje z vyjetých kolejí a míří do malého města Kasane, které má velmi dobré vězení a údajně nejlepší fotbalové mužstvo v zemi. Do města, kde na školní rodičovské sdružení chodí tlupa lemurů, rodina prasat bradavičnatých, párek kroužících orlů a pozorný buvol. Do města, kde se nikdo neptá na minulost, kde je přijat s odzbrojující otevřeností a kde se - většinou prostřednictvím rozličných nehod - dozvídá všechno o Botswaně.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Čas Botswany - Kariéra učitele v neznámé zemi plné kontrastů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Čas Botswany - Kariéra učitele v neznámé zemi plné kontrastů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Čas Botswany - Kariéra učitele v neznámé zemi plné kontrastů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Čas Botswany - Kariéra učitele v neznámé zemi plné kontrastů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Čas Botswany - Kariéra učitele v neznámé zemi plné kontrastů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Čas Botswany - Kariéra učitele v neznámé zemi plné kontrastů