Casper, kocour cestující autobusem - Skutečný příběh čtyřnohého pasažéra

Kód: 7252411

Úplný název:

Casper, kocour cestující autobusem - Skutečný příběh čtyřnohého pasažéra (Findenová Susan): Skutecný príbeh ctyrnohého pasažéra

Autor a popis:

Findenová Susan, PRÁH, 256 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Susan Findenová si jednoho dne v roce 2005 přinesla domů z útulku černo-bílého kocourka. Pro jeho schopnost mizet jako duch ho pojmenovala Casper a v té době ještě netušila, jak zásadním způsobem změní její život i životy ostatních. Tenhle kocourek projevoval neuvěřitelnou touhu objevovat svět a rozhodně si na rozdíl od lidí nemínil dělat starosti s konvencemi. Zatímco si Sue lámala hlavu nad tím, kam Casper mizí na celé hodiny, znal ho již skoro celý Plymouth. V čekárně u lékaře, v lékárně, v nedalekých kancelářích…, byl všude a lidé se těšili z jeho přítomnosti. A co teprve, když se Susan dozvěděla, že jezdí pravidelně autobusem!
Casper nejen že jím jezdil, ale na zastávce spořádaně čekal ve frontě, ve voze měl své oblíbené sedadlo a všichni řidiči na lince číslo 3 toužili mít to privilegium ho svézt. Svým cestováním se stal natolik proslulým, že o něm záhy začaly psát noviny a reportáž o neobyčejném kocourovi se objevila ve zprávách BBC. Fotografie s Casperem v Susanině náruči zdobila jeho oblíbené autobusy, lidé si o něm vykládali a každého zajímalo, co všechno tenhle kocourek dělá.
Jeho příběh v knižní podobě se stal bestsellerem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Casper, kocour cestující autobusem - Skutečný příběh čtyřnohého pasažéra do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Casper, kocour cestující autobusem - Skutečný příběh čtyřnohého pasažéra.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Casper, kocour cestující autobusem - Skutečný příběh čtyřnohého pasažéra (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Casper, kocour cestující autobusem - Skutečný příběh čtyřnohého pasažéra bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Casper, kocour cestující autobusem - Skutečný příběh čtyřnohého pasažéra doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Casper, kocour cestující autobusem - Skutečný příběh čtyřnohého pasažéra