CD-Cesta kolem světa za 80 dní, Dvacet tisíc mil pod mořem

Kód: 2559202

Úplný název:

CD-Cesta kolem světa za 80 dní, Dvacet tisíc mil pod mořem (Verne Jules):

Autor a popis:

Verne Jules, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
392 Kč (574 Kč)
  / ks  
koupit
 

Vyprávět obsah tří z nejznámějších románů Julese Vernea by jistě bylo jako nosit dříví do lesa. Supraphon Music vám nabízí jejich velkolepé dramatizace s našimi předními herci hned na pěti CD. A vy se sami rozhodnete, zda se vydáte na cestu kolem světa s anglickým gentlemanem Phileasem Foggem, nebo se stanete nedobrovolnými účastníky podmořských plaveb kapitána Nema v jeho ponorce Nautilus, či zda strávíte se skupinou chlapců školou povinných až příliš dobrodružné prázdniny na opuštěném ostrově. Prázdniny, které se protáhnou na celé dva roky. Ať zvolíte cokoliv, zvolíte dobře. Stejně to časem prostřídáte, abyste stihli všechno. Jedinečný komplet plný dobrodružství.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit CD-Cesta kolem světa za 80 dní, Dvacet tisíc mil pod mořem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s CD-Cesta kolem světa za 80 dní, Dvacet tisíc mil pod mořem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení CD-Cesta kolem světa za 80 dní, Dvacet tisíc mil pod mořem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na CD-Cesta kolem světa za 80 dní, Dvacet tisíc mil pod mořem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S CD-Cesta kolem světa za 80 dní, Dvacet tisíc mil pod mořem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro děti

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro děti / CD-Cesta kolem světa za 80 dní, Dvacet tisíc mil pod mořem