CD-Lůďo, to je nap(r)osto no(r)mální a další povedené scénky

Kód: 2558372

Úplný název:

CD-Lůďo, to je nap(r)osto no(r)mální a další povedené scénky (Kaiser Oldřich):

Autor a popis:

Kaiser Oldřich, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
231 Kč (301 Kč)
  / ks  
koupit
 

Oldřich Kaiser a Jiří Lábus patří mezi hereckou elitu. Každý z nich samostatně funguje jako mistr jeviště i filmového plátna v rolích vážných i komických. Sejdou-li se však tito dva herci jako komická dvojice, stane se zázrak podivuhodného řetězení nápadů, náhlých inspirací a okamžitých převleků. Většina ze společných výstupů těchto komiků patří již téměř k všeobecnému vzdělání, přesto nás znovu stále baví... Na našem CD naleznete scénky z televizních Silvestrů, z pořadu Možná přijde i kouzelník a Zeměkoule a výběr z nahrávky Nekonečná deska, jejíž součástí je i dosud nezveřejněná komická historka z řady oblíbených výstředních žertů obou recesistů. Legrace není nikdy dost a Kaiser s Lábusem ji vždy zaručí!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit CD-Lůďo, to je nap(r)osto no(r)mální a další povedené scénky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s CD-Lůďo, to je nap(r)osto no(r)mální a další povedené scénky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení CD-Lůďo, to je nap(r)osto no(r)mální a další povedené scénky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na CD-Lůďo, to je nap(r)osto no(r)mální a další povedené scénky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S CD-Lůďo, to je nap(r)osto no(r)mální a další povedené scénky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy

 
Knihkupectví / Audioknihy / CD-Lůďo, to je nap(r)osto no(r)mální a další povedené scénky