Nebojte se klasiky 5-8 komplet světoví skladatelé Johann Sebastian Bach, Wolfgang Amadeus

Kód: 3607032

Úplný název:

Nebojte se klasiky 5-8 komplet světoví skladatelé Johann Sebastian Bach, Wolfgang Amadeus (Bach Sebastian Johann, Mozart Amadeus Wolfgang, Beethoven van Ludwig, Il... Petr): Komplet obsahuje 4 CD

Autor a popis:

RADIOSERVIS, 0 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
552 Kč (699 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Svět vážné hudby otevírají Vanda Hybnerová a Saša Rašilov v hudební škole pro žáky, učitele i zvídavé rodiče.

popis:
Díky jejich poutavému vyprávění a ukázkám z děl světoznámých skladatelů se mnohému naučíte a poznáte, jak zábavné je být žákem hudební školy. Dříve nudné životopisy klasických skladatelů se naučíte jakoby nic, dozvíte se, jak žil malý sirotek Bach, Jak malý Wolfík Mozart zlíbal císařovnu, jak Beethoven léčil svou hluchotu i s kým si Čajkovskij vyměnil přes tisíc dopisů. A ještě si můžete pobrukovat melodie Braniborských koncertů, Malé noční hudby, Osudové nebo Labutího jezera.V přebalu každého CD najdete podrobný životopis skladatele, náměty na výlety na místa s ním spojená a další zajímavosti. Nebojte se klasiky!!!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nebojte se klasiky 5-8 komplet světoví skladatelé Johann Sebastian Bach, Wolfgang Amadeus do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nebojte se klasiky 5-8 komplet světoví skladatelé Johann Sebastian Bach, Wolfgang Amadeus .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nebojte se klasiky 5-8 komplet světoví skladatelé Johann Sebastian Bach, Wolfgang Amadeus (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nebojte se klasiky 5-8 komplet světoví skladatelé Johann Sebastian Bach, Wolfgang Amadeus bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nebojte se klasiky 5-8 komplet světoví skladatelé Johann Sebastian Bach, Wolfgang Amadeus doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Nebojte se klasiky 5-8 komplet světoví skladatelé Johann Sebastian Bach, Wolfgang Amadeus