Čepice ze světa zvířat - 25 inspirativních návodů na pletené, háčkované a fleecové čepice

Kód: 7391930

Úplný název:

Čepice ze světa zvířat - 25 inspirativních návodů na pletené, háčkované a fleecové čepice (Hendersonová Rachel): 25 inspirativních návodu na pletené, háckované a fleecové cepice

Autor a popis:

Hendersonová Rachel, SLOVART, 144 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Čepice představující různá zvířata si jednoduše zamilujete, navíc vás v chladných měsících krásně zahřejí. Sluší všem bez rozdílu věku - dětem, teenagerům i dospělákům. Přidejte se k trendu!
V knize najdete inspirativní návody na pletené, háčkované a fleecové čepice a navíc jako bonus čepici a rukavice z recyklovaného svetru. Nezáleží na tom, zda jste úplní začátečníci, nebo naopak máte s ručními pracemi bohaté zkušenosti. Z návrhů si jistě vybere každý, tak neváhejte a pusťte se do toho - čeká na vás liška, dinosaurus, jehňátko, polární medvěd nebo panda… Nalaďte se právě na to zvířátko, které je vám nejbližší, a vytvořte roztomilou a slušivou čepici vyvolávající úsměv na rtech.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Čepice ze světa zvířat - 25 inspirativních návodů na pletené, háčkované a fleecové čepice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Čepice ze světa zvířat - 25 inspirativních návodů na pletené, háčkované a fleecové čepice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Čepice ze světa zvířat - 25 inspirativních návodů na pletené, háčkované a fleecové čepice (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Čepice ze světa zvířat - 25 inspirativních návodů na pletené, háčkované a fleecové čepice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Čepice ze světa zvířat - 25 inspirativních návodů na pletené, háčkované a fleecové čepice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Čepice ze světa zvířat - 25 inspirativních návodů na pletené, háčkované a fleecové čepice