Černá Luna, karmický bod v našem horoskopu + karty Černá Luna

Kód: 8803106

Úplný název:

Černá Luna, karmický bod v našem horoskopu + karty Černá Luna (Boháčová Martina Blažena):

Autor a popis:

Boháčová Martina Blažena, Astrolife - Boháčová Blažena, 160 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
266 Kč (380 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Tato kniha pojednává o tom, jak si díky postavení Černé Luny v našem horoskopu najdeme tajemství, které skrýváme před světem a často také sami před sebou. Černá Luna není planeta, je to bod v našem horoskopu a působí hlavně na naši psychiku. Podle toho, jak je člověk psychicky připraven v životě na různé situace, podle toho jedná. Může projevit zbytečnou slabost, anebo lehký nadhled a schopnost správně a rychle řešit události v životě. Černá Luna hovoří o tom, jaké tajemství jsme si přinesli na tento svět. Tajemství, která nám předali naší předkové a která se táhnou celou rodovou linii. A protože ten, kdo ví, tak lépe chápe a lépe jedná, je tato kniha napsaná tak, aby každý, kdo s ní bude pracovat, nahlédl nejen do tajemství svého, ale také do tajemství celé rodové linie. Součástí knihy jsou „Karty Černá Luna“, díky kterým lidé mohou neustále pracovat se svými programy. Karty lze přiřadit ke kartám „Karmické Slunce a Karmický Saturn.“ Postupně tak vzniká soubor karet, který umožnuje odhalit psychologický rozbor člověka. Umožnuje odhalit to, co se skrývá v nevědomí. Ten kdo se naučí pracovat tímto způsobem, naučí se ze své nevědomé úrovně vytahovat vzorce duše /zděděné programy/ na úroveň vědomou a s vědomou úrovní si každý člověk umí poradit. Co si uvědomujeme, na tom jsme schopni zapracovat. Navíc se lidé při práci s touto knihou a kartami naučí další věci o astrologii a numerologii.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Černá Luna, karmický bod v našem horoskopu + karty Černá Luna do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Černá Luna, karmický bod v našem horoskopu + karty Černá Luna.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Černá Luna, karmický bod v našem horoskopu + karty Černá Luna (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Černá Luna, karmický bod v našem horoskopu + karty Černá Luna bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Černá Luna, karmický bod v našem horoskopu + karty Černá Luna doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Černá Luna, karmický bod v našem horoskopu + karty Černá Luna