Černá nenávist - Patrick Kenzie & Angela Gennarová 1

Kód: 7425141

Úplný název:

Černá nenávist - Patrick Kenzie & Angela Gennarová 1 (Lehane Dennis): Patrick Kenzie & Angela Gennarová 1

Autor a popis:

Lehane Dennis, Epocha, 288 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
197 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Dennis Lehane v Černé nenávisti bravurním způsobem kombinuje údernost románů Jo Nesba s nostalgickou poetikou Tany Frenchové - a v jeho podání není zdaleka nic prvoplánové, jak by se na první pohled mohlo zdát. O tom svědčí i excelentní filmové adaptace románů Tajemná řeka, Prokletý ostrov a Sbohem, baby. V žánru kriminálního dramatu můžete těžko volit lépe.
Patrick Kenzie a Angela Gennarová, soukromí detektivové se specializací na hledání zmizelých osob, vystupují kromě Černé nenávisti ještě v dalších pěti samostatných knihách. Jejich příběhy se odehrávají v Bostonu a oba vyšetřovatelé mají více přátel na odvrácené straně zákona než na té správné - v čele s psychopatem se zálibou ve výbušninách Bubbou Rugowskim. Je to temný svět, ale hrdinové v něm umějí chodit.
V každém z těchto šesti románů Lehane proniká hlouběji do podstaty zla: od zkorumpovaných politiků, pedofilů, sériových vrahů, otců tyranů, černošských gangů až po vůdce sekt a psychopaty. Zároveň se v nich naplno projevuje autorův svébytný styl, ve kterém se drsná škola spojuje s osobní existencionální výpovědí. Dennis Lehane se noří do prostředí městských gangů, rasových bojů, politiky a ušmudlaných lidských osudů - aniž by se v těchto motivech utopil a přestal psát strhující thrillery.

Skupina mocných politiků nabídne Patricku Kenziemu a Angele Gennarové velký obnos za malou službu: najít zmizelou uklízečku, která ukradla přísně tajné dokumenty.
Jenže…
Z uklízečky se vyklube manželka a matka. Z dokumentů fotografie skandálního charakteru. Za prostou krádeží se najednou skrývá mnohem víc, než se zprvu zdá. Po čem žena skutečně prahla, byla spravedlnost - a v bostonských ulicích se pravda může snadno obrátit proti vám.
Ať už se to Patrickovi a Angele líbí, nebo ne, při řešení případu, ve kterém nejde jen o dobro a zlo, se z nich stává lovná zvěř. A v Bostonu snad není nikdo, kdo by je nechtěl zabít. Nezbývá, než si před touhle válkou připít. Šance, že ji přežijí, je minimální.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Černá nenávist - Patrick Kenzie & Angela Gennarová 1 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Černá nenávist - Patrick Kenzie & Angela Gennarová 1.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Černá nenávist - Patrick Kenzie & Angela Gennarová 1 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Černá nenávist - Patrick Kenzie & Angela Gennarová 1 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Černá nenávist - Patrick Kenzie & Angela Gennarová 1 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Černá nenávist - Patrick Kenzie & Angela Gennarová 1