Černí lovci - Dosud neodhalené zločiny speciální bojové jednotky SS Dirlewanger

Kód: 7433003

Úplný název:

Černí lovci - Dosud neodhalené zločiny speciální bojové jednotky SS Dirlewanger (Ingrao Christian): Dosud neodhalené zlociny speciální bojové jednotky SS Dirlewanger

Autor a popis:

Ingrao Christian, VÍKEND, 254 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
160 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Černí lovci, tak se říkalo mužům speciální jednotky SS, vytvořené na výslovnou žádost Heinricha Himmlera. Zvláštnímu poslání odpovídal i specifický nábor: dlouho se skládala výlučně ze zadržených osob, poslaných původně do vězení a pak do koncentračních táborů za přestupky související výhradně s lovem a myslivostí. Postupem času se členy jednotky stali i pachatelé jiných trestných činů. Jednotka pojmenovaná po svém veliteli Oscaru Dirlewangerovi brzy získala smutný primát - nejkrutější jednotka třetí říše, vytvořená mmo jiné pro boj proti partyzánům. Kdo byli muži v černých uniformách, kteří po sobě zanechali krvavou stopu v Haliči, na Ukrajině, v Polsku i na Slovensku? Autor přináší šokující svědectví o činech příslušníků této jednotky, kteří plenili, kradli, korumpovali, znásilňovali a s lidmi zacházeli tak krutě, až to připadá neuvěřitelné.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Černí lovci - Dosud neodhalené zločiny speciální bojové jednotky SS Dirlewanger do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Černí lovci - Dosud neodhalené zločiny speciální bojové jednotky SS Dirlewanger.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Černí lovci - Dosud neodhalené zločiny speciální bojové jednotky SS Dirlewanger (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Černí lovci - Dosud neodhalené zločiny speciální bojové jednotky SS Dirlewanger bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Černí lovci - Dosud neodhalené zločiny speciální bojové jednotky SS Dirlewanger doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Military

 
Knihkupectví / Military / Černí lovci - Dosud neodhalené zločiny speciální bojové jednotky SS Dirlewanger