Češi v srdci temnoty - Sedmadvacet historických reportáží o prvním čtvrtstoletí vlády komu

Kód: 2424251

Úplný název:

Češi v srdci temnoty - Sedmadvacet historických reportáží o prvním čtvrtstoletí vlády komu (Zídek Petr):

Autor a popis:

Zídek Petr, Knižní klub, 376 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha přináší nový pohled na československé dějiny od komunistického převratu do počátku normalizace. Ke každému roku období 1948-1970 se váže jeden či dva silné příběhy, zpracované formou historických reportáží. Kniha přibližuje málo známé skutečnosti ze zahraničních aktivit komunistického Československa (Češi v korejské válce, na Kubě, v Africe či Indonésii), nové zpracovává klíčové události (Únor 1948, kolektivizace), dotýká se i kulturních a společenských fenoménů a popisuje některé protikomunistické aktivity.

Jednotlivé kapitoly jsou přepracovanými a doplněnými reportážemi, které až na dvě vyšly v letech 2003-2013 v příloze Lidových novin Orientace.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Češi v srdci temnoty - Sedmadvacet historických reportáží o prvním čtvrtstoletí vlády komu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Češi v srdci temnoty - Sedmadvacet historických reportáží o prvním čtvrtstoletí vlády komu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Češi v srdci temnoty - Sedmadvacet historických reportáží o prvním čtvrtstoletí vlády komu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Češi v srdci temnoty - Sedmadvacet historických reportáží o prvním čtvrtstoletí vlády komu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Češi v srdci temnoty - Sedmadvacet historických reportáží o prvním čtvrtstoletí vlády komu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Češi v srdci temnoty - Sedmadvacet historických reportáží o prvním čtvrtstoletí vlády komu