Česká lvice Petra Kvitová

Kód: 8768529

Úplný název:

Česká lvice Petra Kvitová (Čermák Petr):

Autor a popis:

Čermák Petr, Imagination of people, 168 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
141 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Začínáte číst velký a silný příběh, jak se obyčejná holka ze slezského městečka Fulneku stala z neznámé tenisové Popelky bílou královnou. Ano, je to až neuvěřitelné, PETRA KVITOVÁ je dnes na špičce světového tenisu a uznávanou sportovní celebritou! Jak je možné, že děvče, které vlastně začalo s tenisem až ve čtrnácti letech, ušlo do svých současných čtyřiadvaceti let tak významnou cestu. Tajemství tkví především v rodině a tvrdé práci.
Petra nejdříve ovládne jedenáctý rok 21. století, když po finálovém triumfu nad Ruskou Marií Šarapovovou vyhraje Wimbledon, stejně dominuje na Turnaji mistryň v Istanbulu a pak ještě dovede Česko k výhře ve Fed Cupu nad Ruskami! Krom toho triumfuje na dalších pěti velkých turnajích Ženské tenisové asociace (WTA). Do dějin tenisu se zapíše, když v roce 2014 dobyde Wimbledon po vítězství nad Eugenií Bouchardovou podruhé. Přiřadí se k českým legendám: Martině Navrátilové, Haně Mandlíkové a Janě Novotné.
Petra je rovněž vynikající týmovou hráčkou. Společně s Lucií Šafářovou má velkou zásluhu na skutečnosti, že Češky vyhrály Fed Cup i v letech 2012 a 2014. Máme nejlepší tým na světě!
Knížka není jen portrétem mladé sportovní hvězdy a obrazem její mimořádné cesty, ale také reálným a těžce vydřeným hollywoodským snem uskutečněným v Česku. Fanynky a fanoušci a také všechny obyčejné holky, rodiče, čtete recept na nebeský úspěch a pozemskou slávu. 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Česká lvice Petra Kvitová do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Česká lvice Petra Kvitová.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Česká lvice Petra Kvitová (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Česká lvice Petra Kvitová bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Česká lvice Petra Kvitová doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / Česká lvice Petra Kvitová