Děsivá kolekce 7 - Odporné dětství a příšerní rodiče + Zanícené národní obrození + Strašná

Kód: 2522896

Úplný název:

Děsivá kolekce 7 - Odporné dětství a příšerní rodiče + Zanícené národní obrození + Strašná (kol.): Odporné detství a príšerní rodice, Zanícené nár. obrození, Strašná škola a ucite

Autor a popis:

Egmont, 0 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Seberte odvahu a nahlédněte pod pokličku děsných českých dějin. Za odměnu na vás ve škatuli bude čekat ještě jedna děsivá kniha navíc!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Děsivá kolekce 7 - Odporné dětství a příšerní rodiče + Zanícené národní obrození + Strašná do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Děsivá kolekce 7 - Odporné dětství a příšerní rodiče + Zanícené národní obrození + Strašná.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Děsivá kolekce 7 - Odporné dětství a příšerní rodiče + Zanícené národní obrození + Strašná (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Děsivá kolekce 7 - Odporné dětství a příšerní rodiče + Zanícené národní obrození + Strašná bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Děsivá kolekce 7 - Odporné dětství a příšerní rodiče + Zanícené národní obrození + Strašná doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Děsivá kolekce 7 - Odporné dětství a příšerní rodiče + Zanícené národní obrození + Strašná