Český jazyk – Pravopisná cvičení – učivo ZŠ a SŠ - CD

Kód: 9360105

Úplný název:

Český jazyk – Pravopisná cvičení – učivo ZŠ a SŠ - CD (kol.):

Autor a popis:

IQ + Information, 0 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
57 Kč (79 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Díky tomuto programu zvládnete hlavně nástrahy obávané češtiny a ještě mnohem více: Správné psaní“u”, “ú” a “ů”, psaní “bě” a “bje”, “vě” a “vje”, “mě” a “mně”. A nejen to! Dále psaní -nn- nebo -n-. Velká písmena. Tečka, vykřičník a otazník ve větě. Předložky“s” a “z”. Předpony “s”, “z” a “vz”. Navíc obtížné tvary přídavných jmen. Čárky ve větě jednoduché. Čárky v souvětí. Spojovací čárka - spojovník. Délka samohlásek.Dělení slov na konci řádku. Spřežky. Uvozovky a další znaménka v přímé řeči.Přejatá slova. Pomlčka, tři tečky, závorky. Zcela zvláštní pozornost se věnuje typům vedlejších vět a jejich určování, což činí i úspěšným žákům a studentům značné potíže. V nejnovějších testech přímo do počítače dokonale procvičíte rozpoznávání vedlejších vět podmětných, přísudkových, předmětných, přívlastkových a doplňkových. Již žádné tápání jde-li o vedlejší větu příslovečnou místní nebo vedlejší větu příslovečnou časovou, způsobovou, měrovou, příčinnou, účelovou,podmínkovou či přípustkovou. Okamžité vyhodnocení a oprava chyb. Velká obrazovka. Velké písmo. Poutavé prostředí. Nápaditá grafika. Znalosti natrvalo!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Český jazyk – Pravopisná cvičení – učivo ZŠ a SŠ - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Český jazyk – Pravopisná cvičení – učivo ZŠ a SŠ - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Český jazyk – Pravopisná cvičení – učivo ZŠ a SŠ - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Český jazyk – Pravopisná cvičení – učivo ZŠ a SŠ - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Český jazyk – Pravopisná cvičení – učivo ZŠ a SŠ - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Český jazyk – Pravopisná cvičení – učivo ZŠ a SŠ - CD