Český jazyk 1 pro ZŠ - Uvolňovací cviky a tvarové prvky psacího písma /genetická metoda/

Kód: 7238199

Úplný název:

Český jazyk 1 pro ZŠ - Uvolňovací cviky a tvarové prvky psacího písma /genetická metoda/ (kol.): Písanka pro 1.rocník ZŠ

Autor a popis:

FRAUS, 32 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
51 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tento sešit je věnován uvolnění ruky a průpravě pro psaní. Motivační obrázky vycházejí z pracovní učebnice Začínáme číst a psát, pomůckou pro nácvik rytmického pohybu ruky při psaní jsou jednoduché texty uvedené v příručce učitele.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Český jazyk 1 pro ZŠ - Uvolňovací cviky a tvarové prvky psacího písma /genetická metoda/ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Český jazyk 1 pro ZŠ - Uvolňovací cviky a tvarové prvky psacího písma /genetická metoda/.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Český jazyk 1 pro ZŠ - Uvolňovací cviky a tvarové prvky psacího písma /genetická metoda/ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Český jazyk 1 pro ZŠ - Uvolňovací cviky a tvarové prvky psacího písma /genetická metoda/ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Český jazyk 1 pro ZŠ - Uvolňovací cviky a tvarové prvky psacího písma /genetická metoda/ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Český jazyk 1 pro ZŠ - Uvolňovací cviky a tvarové prvky psacího písma /genetická metoda/