Český jazyk 1 pro ZŠ - Začínáme číst a psát /genetická metoda/

Kód: 7238195

Úplný název:

Český jazyk 1 pro ZŠ - Začínáme číst a psát /genetická metoda/ (kol.): Ucebnice pro 1.rocník ZŠ

Autor a popis:

FRAUS, 88 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
94 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pracovní učebnice spolu se sešitem Uvolňovací cviky pro rozvoj grafomotoriky pokrývá období zhruba první poloviny školního roku. Úvodní část je věnovaná motivaci dítěte a průpravnému čtení s nezastupitelnými obrázky, které děti nejen „čtou", ale i „píší". Důraz je kladen na formulaci sdělení a myšlenek, k jejichž záznamu se od začátku využívá kresby a symbolu. Na tuto část plynule navazuje nácvik čtení i psaní velkých písmen celé abecedy a čtení slov i vět podle získaných zkušeností a zvyšující se obratnosti dětí. Vyvození jednotlivých písmen vychází ze jmen dětí jedné fiktivní první třídy a jejich zážitků a příběhů. Nechybí ani nácvik samostatného písemného projevu dítěte. Učebnice je dvojbarevná a nabízí řadu tvořivých námětů. Funkční ilustrace poskytují prostor nejen pro výuku, ale i pro potěšení dětí v době mimo vyučování.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Český jazyk 1 pro ZŠ - Začínáme číst a psát /genetická metoda/ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Český jazyk 1 pro ZŠ - Začínáme číst a psát /genetická metoda/.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Český jazyk 1 pro ZŠ - Začínáme číst a psát /genetická metoda/ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Český jazyk 1 pro ZŠ - Začínáme číst a psát /genetická metoda/ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Český jazyk 1 pro ZŠ - Začínáme číst a psát /genetická metoda/ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Český jazyk 1 pro ZŠ - Začínáme číst a psát /genetická metoda/