Český jazyk a komunikace pro SŠ - 2.díl (průvodce pro učitele)

Kód: 7358174

Úplný název:

Český jazyk a komunikace pro SŠ - 2.díl (průvodce pro učitele) (Adámková P.): Set

Autor a popis:

Adámková P. a kolektiv, didaktis, 180 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
809 Kč (899 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Průvodce pro učitele k učebnicové sadě Český jazyk a komunikace pro střední školy – 2. díl bude opět zpracován formou učitelské knihy a bude tak důležitým a praktickým pomocníkem pro učitele při práci se sadou.

V první části průvodce se tradičně vyučující seznámí s podrobným popisem struktury celé učebnicové sady a dalšími náměty na práci s ní. Tato část obsahuje i koncepční podklady pro tvorbu Školního vzdělávacího programu pracujícího s učebnicovou sadou Český jazyk a komunikace pro střední školy – 2. díl pro potřeby středních odborných škol a pro potřeby gymnázií včetně návrhů časového rozvržení učiva do jednoho školního roku.

Největším přínosem pro vyučující jistě bude průvodce jednotlivými kapitolami učebnice a pracovního sešitu. Tato část bude obsahovat všechny relevantní strany učebnice a pracovního sešitu doplněné po stranách komentáři obohacujícími výklad, odkazujícími na ostatní části sady či doporučenou literaturu. Všechny úkoly ze stran učebnice a pracovního sešitu jsou v této části průvodce vyřešeny a případně obsahují další rozšíření a náměty na další práci. Vyučující tedy nebudou muset listovat ve více publikacích, ale naleznou všechny potřebné materiály na jednom místě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Český jazyk a komunikace pro SŠ - 2.díl (průvodce pro učitele) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Český jazyk a komunikace pro SŠ - 2.díl (průvodce pro učitele).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Český jazyk a komunikace pro SŠ - 2.díl (průvodce pro učitele) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Český jazyk a komunikace pro SŠ - 2.díl (průvodce pro učitele) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Český jazyk a komunikace pro SŠ - 2.díl (průvodce pro učitele) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Český jazyk a komunikace pro SŠ - 2.díl (průvodce pro učitele)