Český jazyk a komunikace pro SŠ - Komplexní opakování a příprava k maturitě (pracovní seši

Kód: 7358201

Úplný název:

Český jazyk a komunikace pro SŠ - Komplexní opakování a příprava k maturitě (pracovní seši (Čuřík J.): Komplexní opakování a príprava na maturitu

Autor a popis:

Čuřík J. a kolektiv, didaktis, 80 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
143 Kč (159 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Doplňkový pracovní sešit k učebnicím českého jazyka a komunikace i k samostatné přípravě studentů. Obsahuje opakování všech tematických celků z 1., 2. a 3.-4. dílu učebnicové sady a rozvíjí dovednosti potřebné u maturitní zkoušky - jazykovou, stylistickou a komunikační analýzu, dodržování pravopisných norem, porozumění obsahu a práci s informacemi - v samostatných úkolech i ve formě testů. Část úkolů vychází z textových a grafických ukázek, jejichž společným tématem je volba povolání a které mohou usnadnit studentům orientaci v existujících profesích, profesních předpokladech a na trhu práce obecně.

Pracovní sešit slouží k opakování poznatků a dovedností ve 4. ročníku před maturitou, je však použitelný i průběžně od začátku studia. Je určen pro třídy využívající učebnice Český jazyk a komunikace nakladatelství Didaktis, ale lze jej využít i v kombinaci s jinými učebnicemi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Český jazyk a komunikace pro SŠ - Komplexní opakování a příprava k maturitě (pracovní seši do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Český jazyk a komunikace pro SŠ - Komplexní opakování a příprava k maturitě (pracovní seši.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Český jazyk a komunikace pro SŠ - Komplexní opakování a příprava k maturitě (pracovní seši (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Český jazyk a komunikace pro SŠ - Komplexní opakování a příprava k maturitě (pracovní seši bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Český jazyk a komunikace pro SŠ - Komplexní opakování a příprava k maturitě (pracovní seši doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Český jazyk a komunikace pro SŠ - Komplexní opakování a příprava k maturitě (pracovní seši