Český Kocourkov - Malé ohlédnutí před velkým skokem vpřed

Kód: 8709029

Úplný název:

Český Kocourkov - Malé ohlédnutí před velkým skokem vpřed (Dudek Oldřich): Malé ohlédnutí pred velkým skokem vpred

Autor a popis:

Dudek Oldřich, BVD, 192 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
167 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

CHCETE VĚDĚT, proč se při televizní diskuzi Paroubka s Nečasem nervově zhroutil moderátor Moravec? CHCETE VĚDĚT skutečnou pravdu, proč pražský primátor Bém odletěl do Himálají? CHCETE VĚDĚT, proč se poslanec Sobotka žere? CHCETE VĚDĚT, jaký výsledek měla reinkarnace Radka Johna v Anděla spásy? CHCETE VĚDĚT, proč se poslanec Škromach rozplakal? To vše a mnohem více se dozvíte v nové knize humoristy Oldřicha Dudka, která vychází 6. května 2010 pod vyčerpávajícím názvem ČESKÝ KOCOURKOV ANEB MALÉ OHLÉDNUTÍ PŘED VELKÝM SKOKEM VPŘED. Kniha je doprovázena autorovým kresleným humorem a určitě se stane nepostradatelnou pomůckou každého českého voliče. Žít v České republice je zkrátka hobby!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Český Kocourkov - Malé ohlédnutí před velkým skokem vpřed do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Český Kocourkov - Malé ohlédnutí před velkým skokem vpřed.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Český Kocourkov - Malé ohlédnutí před velkým skokem vpřed (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Český Kocourkov - Malé ohlédnutí před velkým skokem vpřed bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Český Kocourkov - Malé ohlédnutí před velkým skokem vpřed doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Český Kocourkov - Malé ohlédnutí před velkým skokem vpřed