Cesta do psí mysli - Jak psi myslí, co cítí, odkud přišli a jaká je jejich budoucnost

Kód: 7428235

Úplný název:

Cesta do psí mysli - Jak psi myslí, co cítí, odkud přišli a jaká je jejich budoucnost (Bradshaw John): Co psi cítí, jak myslí, odkud prišli a jaká je jejich budoucnost

Autor a popis:

Bradshaw John, Plot, 300 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
328 Kč (469 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

John Bradshaw shrnul ve své knize nejmodernější poznatky o původu psů, o tom, jak vnímají svět kolem sebe, jak o něm přemýšlejí a co cítí. Vyvrací řadu domněnek souvisejících s dominancí v psí smečce a předkládá čtenářům přesvědčivé a vědecky podložené úvahy a teorie s cílem hájit právo psů na lepší život. Psi jsou věrnými společníky lidí již desítky tisíc let. V mnoha případech se stali skutečnými členy našich rodin a mnoho z nás si nedovede život bez psa představit. Přesto se psi v současnosti nacházejí na pokraji obrovské krize. Před sto lety byla naprostá většina psů užívána k práci, a proto byli šlechtěni k tomu, aby byli zdraví a odolní a aby byli lidem dobrými společníky. Během posledních desetiletí však došlo k tomu, že mnohé z těchto dříve žádoucích vlastností ztratily na významu a psi jsou šlechtěni hlavně proto, aby splňovali naše požadavky ohledně vzhledu, spíš než aby byli zdraví a společenští. Vyjma toho až příliš často zacházíme se psy jako s vlky nebo jako s chlupatými lidmi, třebaže nejsou ani jedno z toho. Zkrátka, je toho spousta, co bychom měli na svém přístupu k psům změnit, a to co nejdřív.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cesta do psí mysli - Jak psi myslí, co cítí, odkud přišli a jaká je jejich budoucnost do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cesta do psí mysli - Jak psi myslí, co cítí, odkud přišli a jaká je jejich budoucnost.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cesta do psí mysli - Jak psi myslí, co cítí, odkud přišli a jaká je jejich budoucnost (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cesta do psí mysli - Jak psi myslí, co cítí, odkud přišli a jaká je jejich budoucnost bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cesta do psí mysli - Jak psi myslí, co cítí, odkud přišli a jaká je jejich budoucnost doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Cesta do psí mysli - Jak psi myslí, co cítí, odkud přišli a jaká je jejich budoucnost