Cesta k vítězství

Kód: 7205213

Úplný název:

Cesta k vítězství (Welch Jack): Už nemusíte císt jinou knihu o obchodování.

Autor a popis:

Welch Jack, Pragma, 372 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
256 Kč (320 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Jack Welch ví, jak vyhrávat. Během své čtyřicetileté kariéry v General Electric vedl rok co rok společnost k úspěchu na celém světě, na mnoha trzích, proti ostré konkurenci. Jeho poctivý styl řízení usilující o dosažení nejlepších výsledků se stal v obchodě zlatou normou. Představuje vytrvalé zaměření na lidi, týmovou práci a zisky.
Welch se nechal inspirovat svými posluchači a jejich touhou po přímém vedení a napsal filozofickou i pragmatickou knihu, která se má stát biblí obchodu pro příští generace. Předkládá jasné odpovědi na nejobtížnější otázky, s nimiž se lidé setkávají v zaměstnání i mimo ně.
Úvodní část Welchovy knihy Cesta k vítězství, které dal název "Pod tím vším", obsahuje jeho obchodní filozofii. Zkoumá v ní význam hodnot, objektivity, diferenciace, hlasu a důstojnosti pro všechny.
Jádro knihy je věnováno skutečnému obsahu práce. Tato hlavní část díla se dělí do tří oddílů. První nahlíží do společnosti, zabývá se vším od vedení po vybírání vítězů a uskutečňování změn. Druhý oddíl se dívá ven, na konkurenci. Jsou zde kapitoly o strategii, fúzích a Six Sigma, abychom jmenovali alespoň tři témata. Další oddíl knihy pojednává o řízení vaší vlastní kariéry - od nalezení správného zaměstnání po dosažení rovnováhy v práci a v životě.
Kniha je plná osobních příběhů a je psána Jackovým typickým, zcela neformálním stylem. Nabízí hluboké vhledy, originální myšlení a řešení zásadních problémů, které změní způsob, jakým lidé uvažují o práci.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cesta k vítězství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cesta k vítězství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cesta k vítězství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cesta k vítězství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cesta k vítězství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti