Chcete se dostat na filozofickou (pedagogickou) fakultu? - 2.díl - Světové dějiny

Kód: 8657213

Úplný název:

Chcete se dostat na filozofickou (pedagogickou) fakultu? - 2.díl - Světové dějiny (Kotlán Pavel): Svetové dejiny

Autor a popis:

Kotlán Pavel, Sokrates, 180 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
145 Kč (207 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Světové dějiny - kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na filozofických nebo pedagogických fakultách, obsahuje teoretické shrnutí problematiky+214 testových otázek z minulých přijímacích zkoušek s řešením. Především při přípravě na Pedagogickou a Filozofickou fakultu MU v Brně je vhodné zkombinovat s přípravou na testy studijních předpokladů a z logiky, jež jsou také součástí přijímacích zkoušek - viz knihy Testy studijních předpokladů a základy logiky (1. a 2. díl)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chcete se dostat na filozofickou (pedagogickou) fakultu? - 2.díl - Světové dějiny do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chcete se dostat na filozofickou (pedagogickou) fakultu? - 2.díl - Světové dějiny.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chcete se dostat na filozofickou (pedagogickou) fakultu? - 2.díl - Světové dějiny (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chcete se dostat na filozofickou (pedagogickou) fakultu? - 2.díl - Světové dějiny bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chcete se dostat na filozofickou (pedagogickou) fakultu? - 2.díl - Světové dějiny doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Chcete se dostat na filozofickou (pedagogickou) fakultu? - 2.díl - Světové dějiny