Chcete se dostat na lékařskou fakultu 4. díl (biologie, fyzika, chemie)

Kód: 8657264

Úplný název:

Chcete se dostat na lékařskou fakultu 4. díl (biologie, fyzika, chemie) (kol.): Cvicebnice testových otázek

Autor a popis:

Institut vzdělávání Sokrates, 252 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na lékařských, veterinárních, farmaceutických, zdravotně sociálních, elektrotechnických, technických, strojních, stavebních fakultách, fakultách zdravotnických studií obsahuje 750 testových otázek z minulých přijímacích zkoušek s řešením, a to z biologie, fyziky a chemie; určeno: lékařské fakulty UK v Praze, Plzni a Hradci Králové, Lékařská fakulta MU v Brně, Lékařská fakulta a Fakulta zdravotnických studií UP v Olomouci, Lékařská fakulta v Ostravě, Veterinární a farmaceutická univerzita Brno, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze, Zdravotně sociální fakulta JČU v Českých Budějovicích, Fakulta zdravotnických studií ZČU v Plzni, Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice, Ústav zdravotnických studií UJEP v Ústí nad Labem, Ústav zdravotnických studií TUL, Fakulta výrobních technologií UJEP v Ústí nad |Labem, Elektrotechnická fakulta ZČU v Plzni, Technická fakulta ČZU v Praze, Elektrotechnická, Strojní a Stavební fakulta ČVUT v Praze a další vysoké školy. Publikaci je vhodné zkombinovat s vysvětlením problematiky v 1. - 3. díle.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chcete se dostat na lékařskou fakultu 4. díl (biologie, fyzika, chemie) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chcete se dostat na lékařskou fakultu 4. díl (biologie, fyzika, chemie).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chcete se dostat na lékařskou fakultu 4. díl (biologie, fyzika, chemie) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chcete se dostat na lékařskou fakultu 4. díl (biologie, fyzika, chemie) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chcete se dostat na lékařskou fakultu 4. díl (biologie, fyzika, chemie) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Chcete se dostat na lékařskou fakultu 4. díl (biologie, fyzika, chemie)