Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Chemie (1.díl) - 3. vydání

Kód: 8657273

Úplný název:

Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Chemie (1.díl) - 3. vydání (Řezanka Pavel, Staník Ivo): 1.díl Chemie + 220 otázek a z prijímacích zkoušek s rešením

Autor a popis:

Institut vzdělávání Sokrates, 220 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na lékařských fakultách, obsahuje teoretické shrnutí problematiky +220 testových otázek z minulých přijímacích zkoušek s řešením, a to z chemie; určeno:lékařské fakulty UK v Praze, Lékařská fakulta MU v Brně, Lékařská fakulta UP v Olomouci, Veterinární a farmaceutická univerzita Brno a ostatní VŠ tohoto směru. Publikaci je vhodné zkombinovat s vysvětlením problematiky v dalších dílech.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Chemie (1.díl) - 3. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Chemie (1.díl) - 3. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Chemie (1.díl) - 3. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Chemie (1.díl) - 3. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Chemie (1.díl) - 3. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Chemie (1.díl) - 3. vydání