Chci studovat Psychologii! - Úvod do studia a testové otázky k přípravě na přijímací zkouš

Kód: 8747425

Úplný název:

Chci studovat Psychologii! - Úvod do studia a testové otázky k přípravě na přijímací zkouš (Kohoutek Tomáš): Úvod do studia a testové otázky k príprave na prijímací zkoušky

Autor a popis:

Kohoutek Tomáš, Barrister & Principal, 152 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
36 Kč (50 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Předmět psychologie je nesmírně zajímavý a podnětný, neboť se nějakým způsobem dotýká každého z nás. O její studium je proto každý rok velký zájem a již dlouhá léta patří mezi obory, kde počet uchazečů mnohonásobně převyšuje počet přijímaných studentů. Chce-li uchazeč uspět, musí být náležitě připraven a seznámen se základními obrysy oboru.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chci studovat Psychologii! - Úvod do studia a testové otázky k přípravě na přijímací zkouš do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chci studovat Psychologii! - Úvod do studia a testové otázky k přípravě na přijímací zkouš.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chci studovat Psychologii! - Úvod do studia a testové otázky k přípravě na přijímací zkouš (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chci studovat Psychologii! - Úvod do studia a testové otázky k přípravě na přijímací zkouš bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chci studovat Psychologii! - Úvod do studia a testové otázky k přípravě na přijímací zkouš doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro VŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro VŠ / Chci studovat Psychologii! - Úvod do studia a testové otázky k přípravě na přijímací zkouš