Chirurgická léčba degenerativního postižení bederní páteře

Kód: 2475362

Úplný název:

Chirurgická léčba degenerativního postižení bederní páteře (Šrámek Jiří):

Autor a popis:

Šrámek Jiří a kolektiv, Grada, 160 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Spondylochirurgie je moderní, dynamický obor zabývající se zejména chirurgickou léčbou chorob páteře. Mezi nejčastější postižení patří degenerativní změny v bederní oblasti. Primární léčbou je rehabilitace, v některých případech však navzdory dlouhodobé konzervativní léčbě nedojde ke zlepšení. Tehdy je vhodné zvážit chirurgické řešení. Kniha poskytuje komplexní náhled na chirurgickou léčbu degenerativního postižení včetně nejmodernějších poznatků, které jsou podrobně vysvětleny a systematizovány. Autor MUDr. Jiří Šrámek je ortoped, věnuje se však pouze oboru spondylochirurgie, a to na předních pracovištích v České republice a nyní v zahraničí. Odborná publikace je určena pro pre- a zejména postgraduální studium v oborech ortopedie, neurologie, neurochirurgie, radiologie. Čtenářům přiblíží možnosti současné spondylochirurgie, pomocí bohaté obrazové dokumentace s množstvím RTG, CT a MRI snímků (celkem 264 snímků) umožní strukturalizovat pohled na jednotlivé typy postižení, a tím usnadní rozhodnutí o vhodné terapii.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chirurgická léčba degenerativního postižení bederní páteře do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chirurgická léčba degenerativního postižení bederní páteře.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chirurgická léčba degenerativního postižení bederní páteře (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chirurgická léčba degenerativního postižení bederní páteře bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chirurgická léčba degenerativního postižení bederní páteře doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Chirurgická léčba degenerativního postižení bederní páteře