Chraň nás od zlého - Podle skutečných případů Ralpha Sarchieho, seržanta NYPD

Kód: 8111229

Úplný název:

Chraň nás od zlého - Podle skutečných případů Ralpha Sarchieho, seržanta NYPD (Sarchie Ralph, Collier Coolová Lisa):

Autor a popis:

Sarchie Ralph, Collier Coolová Lisa, Noxi, 288 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Ralph Sarchie pracuje jako policista v 46. newyorském okrsku v jižním Bronxu. Kromě toho se ale zabývá i tajemnem, jak tomu sám říká. Vyšetřuje případy démonické posedlosti a asistuje při exorcismu, při vymítání nejhoršího - a nejnebezpečnějšího - nepřítele lidstva. V této knize zobrazuje neuvěřitelné skutečné zločiny a případy nelidského zla, které nebyly nikdy vyřešeny, objasněny ani pochopeny. Vyškolen v rituálech exorcismu a jako očitý svědek mnoha případů démonické posedlosti líčí své zkušenosti s dosud nevysvětlitelnými jevy, které na stíny přicházející z temnot vrhají nové světlo. Seznamuje čtenáře s hierarchií pekla na zemi a odkrývá odporné rituály kněze Pala Mayombeho. Vypráví strašidelné historky ze života: příběh mladé dívky, jejíž nevinnost je pošpiněna inkubem; o domě napadeném zlomyslným duchem nevěsty zavražděné v 19. století; o smrtelném hříchu; o zloději duší; o bloudění ztracených duší; o nešťastném muži, který se měnil ve vlkodlaka; popisuje temné stránky soužití se sousedy věnujícími se satanismu a jiné. Všechna tato odhalení jsou znepokojujícím spojením mezi „tradičním“ zločinem a mrazivými hrůzami nadpřirozeného světa.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chraň nás od zlého - Podle skutečných případů Ralpha Sarchieho, seržanta NYPD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chraň nás od zlého - Podle skutečných případů Ralpha Sarchieho, seržanta NYPD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chraň nás od zlého - Podle skutečných případů Ralpha Sarchieho, seržanta NYPD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chraň nás od zlého - Podle skutečných případů Ralpha Sarchieho, seržanta NYPD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chraň nás od zlého - Podle skutečných případů Ralpha Sarchieho, seržanta NYPD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Světová literatura / Světová současná literatura / Chraň nás od zlého - Podle skutečných případů Ralpha Sarchieho, seržanta NYPD