Chuť do života. Rady a recepty, abyste nezabili sebe ani ostatní

Kód: 2670155

Úplný název:

Chuť do života. Rady a recepty, abyste nezabili sebe ani ostatní (Pawlowská Halina, Teprt Lubomír):

Autor a popis:

Halina Pawlowská, Lubomír Teprt, MOTTO, 240 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Třetí kniha vyprávění a receptů Haliny Pawlowské Nedávno mi dal někdo otázku, co si každý den řeknu, abych nebyla smutná. S hrůzou jsem si uvědomila, že si neříkám nic. A pak mi došlo, že ale bezděčně hromadím chvíle, které mám ráda. Že si intuitivně plánuju akce pro dobrou náladu, že neustále přemýšlím o něčem, co by podpořilo mou chuť žít. A napadlo mne, že by vůbec nebylo špatné vypracovat zodpovědného průvodce všech věcí, které by člověku mohly udělat radost. A tak jsem ho napsala, a protože už jen výraz chuť do života mi asociuje jídlo a protože jím šíleně ráda a mám na jídlo pořád chuť, tak jsem ke svým optimistickým radám a postřehům zkušené ženy, matky, milenky a kuchařky přidala konkrétní recepty na lahůdky, které do každé zatemněné mysli vnesou jas. Stoprocentně totiž platí: Když máš depku, dej si něco k snědku!

Nahlédnout do Chuť do života. Rady a recepty, abyste nezabili sebe ani ostatní Nahlédnout do Chuť do života. Rady a recepty, abyste nezabili sebe ani ostatní

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chuť do života. Rady a recepty, abyste nezabili sebe ani ostatní do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chuť do života. Rady a recepty, abyste nezabili sebe ani ostatní.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chuť do života. Rady a recepty, abyste nezabili sebe ani ostatní (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chuť do života. Rady a recepty, abyste nezabili sebe ani ostatní bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chuť do života. Rady a recepty, abyste nezabili sebe ani ostatní doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Chuť do života. Rady a recepty, abyste nezabili sebe ani ostatní