Chytré karty - Angličtina nepravidelná slovesa

Kód: 8772607

Úplný název:

Chytré karty - Angličtina nepravidelná slovesa (kol.):

Autor a popis:

CHYTRÁ LOLA, 0 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
108 Kč (155 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Snad každý, mě nevyjímaje, se zděsil, když se v rámci učení angličtiny dopracoval k nepravidelným slovesům a vše, co doposud pochopil, bylo rázem ztraceno a život se zdál o mnoho těžší.

Postupně jsem je nějak zvládla a přijala za své, nicméně mně dalo poměrně velkou práci shromáždit prakticky všechna nepravidelná slovesa do jedné sestavy, protože v každé z učebnic, které jsem prostudovala, jsem našla pouze jejich výběr a mně pokaždé nějaká slovesa chyběla a musela jsem hledat a hledat.

CHYTRÉ KARTY - nepravidelná slovesa pomohou každému, kdo je ztracen v jejich bludišti. Každá z 240 karet obsahuje na lícové straně všechny tvary nepravidelného slovesa (tedy přítomný, minulý a trpný tvar) včetně jejich výslovnosti. Na rubové straně najdete nejčastější významy daného slovesa v češtině a slovenštině.

Vytvořila jsem tedy formu, pomocí které se dají nepravidelná slovesa zvládnout téměř bezbolestně. Mějte karty stále u sebe, noste je po částech nebo všechny - záleží jenom na Vás, co Vám bude vyhovovat.

Tyto Chytré karty jsou určeny pro studenty angličtiny všech úrovní, protože nepravidelná slovesa používáte od začátku (sloveso BE a HAVE) a můžete si z karet vybrat ta slovesa, která zrovna potřebujete. Je dokonalá také pro rodiče i bez znalostí angličtiny, kteří mohou využít karty k prozkoušení dětí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chytré karty - Angličtina nepravidelná slovesa do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chytré karty - Angličtina nepravidelná slovesa.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chytré karty - Angličtina nepravidelná slovesa (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chytré karty - Angličtina nepravidelná slovesa bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chytré karty - Angličtina nepravidelná slovesa doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / Chytré karty - Angličtina nepravidelná slovesa