Cílená zpětná vazba

Kód: 2620222

Úplný název:

Cílená zpětná vazba (Reitmayerová Eva, Broumová Věra): Metody pro vedoucí skupin a ucitele

Autor a popis:

Reitmayerová Eva, Broumová Věra, Portal, 176 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
221 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
 

Cílená zpětná vazba se využívá vědomě či nevědomě prakticky ve všech oblastech vzdělávání, při aktivitách pro volný čas dětí, mládeže i dospělých, v kurzech pro pracovní týmy, v poradenství a supervizi, v pomáhajících profesích.

Kniha podrobně seznamuje s cílenou zpětnou vazbou, v českém kontextu známou i jako reflexe, review, debriefing apod., a to prakticky, na konkrétních případech, včetně rozboru problémových situací a přehledu teoretických základů. Ukazuje, jak může být cílená zpětná vazba přínosná jak pro instruktora, učitele, trenéra, supervizora, tak pro účastníky.
Kniha obsahuje více než 80 strukturujících technik, vyzkoušených v praxi. U každé techniky je podrobně popsáno její provedení, variace i využití v různých věkových skupinách.
Příručka je určena pracovníkům v oblasti zážitkové pedagogiky, pedagogům všech typů škol, vedoucím táborů a akcí pro děti, mládež i dospělé, vedoucím kolektivů, studentům pedagogiky, psychologie a sportu.
Mgr. Eva Reitmayerová vystudovala psychologii na FF UK, absolvovala psychoterapeutický výcvik PCA orientovaný na člověka a několik psychosociálně orientovaných výcviků, přes deset let pracuje jako instruktorka v oblasti zážitkové pedagogiky, působí jako kmenová supervizorka pracovního týmu na Lince bezpečí a přednáší na VOŠ sociálně pedagogické.
Mgr. Věra Broumová vystudovala parazitologii na BF JU, pět let pracovala v neziskové organizaci Attavena,o.p.s., kde vedla projekty zaměřené na týmovou spolupráci a komunikaci, fundraising a vztahy s veřejností.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cílená zpětná vazba do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cílená zpětná vazba.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cílená zpětná vazba (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cílená zpětná vazba bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cílená zpětná vazba doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti