Císařovy kosti

Kód: 7341916

Úplný název:

Císařovy kosti (Williams Adam):

Autor a popis:

Williams Adam, BB ART, 742 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
304 Kč (390 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kateřina Cabotová viděla ve svých dvaceti letech již tolik smrti, že by to jiným vystačilo na několik životů. Má za sebou totiž zkušenosti z krvavé ruské revoluce, kterou strávila jako zdravotní sestra na nejkrvavějších bojištích ruské fronty. Je krásná, tvrdohlavá a především složitá - úplně stejně, jako byla její matka.
Na pokraji revoluce se ocitá i Čína, kam se Kateřina vrací, aby zde pátrala po svém otci. Doprovází ji přitom její blízká přítelkyně Jü Fu-kuej, s níž se seznámila na studiích v Oxfordu. Obě dívky však mají ke své cestě zcela rozdílné důvody. Jü Fu-kuej je zanícená revolucionářka a tajná agentka připravená položit za svoji vlast i život. Kateřina je ztracená duše, která se pokouší zjistit pravdu o vlastní minulosti.
A zatímco se na čínských hranicích šikují japonské armády, Kateřina se stává nechtěným nástrojem k vyrovnání účtů dvou mužů, kteří touží po pomstě, a nezastaví se před ničím, co by jim v tom mohlo zabránit. Jü Fu-kuej nakonec zjišťuje, že tou nejsilnější zbraní, kterou kdy který voják měl, je čistá a upřímná láska.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Císařovy kosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Císařovy kosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Císařovy kosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Císařovy kosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Císařovy kosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historické romány