Lahodně s Ellou

Kód: 7390199

Úplný název:

Lahodně s Ellou (Woodward Ella): Úžasné prísady a neuveritelná jídla, které bude vaše telo milovat

Autor a popis:

Woodward Ella, Omega, 256 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
297 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Úžasné ingredience a skvělá jídla, která si oblíbíte vy i vaše tělo.

Od luxusních dezertů až po rychlá a nenáročná jídla, lahodné tipy, pochoutky založené na syrové stravě a pestré zeleninové saláty – to vše naleznete v této knize. Ella totiž věří, že základem životosprávy mají být přírodní suroviny, které budou jako balzám pro vaše tělo. Pokrmy připravené podle jejích receptů jsou jednoduché a chutnají báječně. Kniha v sobě skrývá více než 100 receptů na jídla, která neobsahují cukr, lepek ani mléčné výrobky. Vaše chuťové buňky vám poděkují, vaše pleť bude jen zářit a vy se budete cítit zdraví a plní energie.

Ella si sama dříve nedokázala představit život bez cukru. Ví tedy moc dobře, jak obtížné bývá změnit své stravovací návyky. Její blog DELICIOUSLY ELLA si proto nesmíte nechat ujít! Každý měsíc jej navštíví dva milióny čtenářů z celého světa. Inspiraci Ella čerpá ze svých vlastních zkušeností a poznatků, které jí pomohly uzdravit se jednoduše pomocí vhodné životosprávy. Je neuvěřitelné, kolik různých pokrmů lze vytvořit za použití velmi jednoduchých ingrediencí a jak snadné je nahradit vaše oblíbené pokrmy jejich zdravými variantami.

Ze všeho nejvíce vám Ella chce ukázat, že tento způsob stravování vůbec není založen na odříkání či hladovění. Podstatné je osvojit si pozitivní a zdravý životní styl.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lahodně s Ellou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lahodně s Ellou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lahodně s Ellou (hodnotilo 5 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lahodně s Ellou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Lahodně s Ellou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Lahodně s Ellou