Co dům dal - Vaříme rychle a s nápadem ze zbytků i zásob – rady, triky a neobyčejné recept

Kód: 7391311

Úplný název:

Co dům dal - Vaříme rychle a s nápadem ze zbytků i zásob – rady, triky a neobyčejné recept (Jaros Patrik, Beer Günter): Varíme rychle a s nápadem ze zbytku i zásob – rady, triky a neobycejné recep

Autor a popis:

Jaros Patrik, Beer Günter, Slovart, 256 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kdo by to neznal - přijdete hladoví domů a v chladničce je jen povadlá zelenina, jogurt a zbytky z předchozího dne. Co teď? Otevřete knihu Patrika Jarose, který jako nejmladší kuchař v Německu získal hvězdu v průvodci Michelin, a s fantazií vykouzlíte nové úžasné jídlo. Ilustrovaný seznam surovin v rohu stránky pomůže během chvilky najít recepty, které umožní využít zbytky v chladničce nebo zásoby běžných trvanlivých potravin. Pomocí barevných fotografií a jasně napsaných textů je krásně vysvětleno, jak vše rychle proměníte v lahodné neokoukané pokrmy. Pokud rádi experimentujete a zkoušíte s chutí nové věci, budete překvapeni (i vaše okolí), jaké lahůdky uděláte z mála a bleskově. Improvizovaná večeře s předkrmem (fazole na cimprcampr), hlavním jídlem (gnocchi v dobré společnosti - s kukuřičkami v kari omáčce) a rajským dezertem mluví za vše.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Co dům dal - Vaříme rychle a s nápadem ze zbytků i zásob – rady, triky a neobyčejné recept do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Co dům dal - Vaříme rychle a s nápadem ze zbytků i zásob – rady, triky a neobyčejné recept.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Co dům dal - Vaříme rychle a s nápadem ze zbytků i zásob – rady, triky a neobyčejné recept (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Co dům dal - Vaříme rychle a s nápadem ze zbytků i zásob – rady, triky a neobyčejné recept bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Co dům dal - Vaříme rychle a s nápadem ze zbytků i zásob – rady, triky a neobyčejné recept doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Co dům dal - Vaříme rychle a s nápadem ze zbytků i zásob – rady, triky a neobyčejné recept