Cesta kolem světa - Planeta Země, jak ji neznáte

Kód: 7391825

Úplný název:

Cesta kolem světa - Planeta Země, jak ji neznáte (kol.): Planeta Zeme, jak ji neznáte

Autor a popis:

SLOVART, 192 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Kniha Co je kde na světě? je jedinečná ilustrovaná encyklopedie přinášející informace o všem, co se nachází na naší zemi - od vraků lodí a hradů až po divokou přírodu a hurikány. Na více než 80 fantastických obrázkových mapách seznámí čtenáře se zajímavostmi, jako jsou nejvyšší stavby světa, nejdelší řeky, nejnebezpečnější centra zemětřesení, či místa, kde žijí nejpodivuhodnější zvířata. V šesti kapitolách, jež pojednávají o Zemi, o přírodě, o člověku, o vědě a technice, o dějinách a o kultuře a umění, je obsažena celá řada znalostí, které se výborně hodí při zpracovávání nejrůznějších školních úloh a projektů, anebo prostě jen poslouží k ukojení zvědavosti. Díky mapám zpracovaným nejmodernějšími metodami zájemce snadno zjistí, kde je nejlepší místo pro potápění při hledání starých lodních vraků, kde se nacházejí nejaktivnější sopky, kde žijí nejnebezpečnější tvorové na světě či kde lze najít nejvíc světových boháčů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cesta kolem světa - Planeta Země, jak ji neznáte do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cesta kolem světa - Planeta Země, jak ji neznáte.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cesta kolem světa - Planeta Země, jak ji neznáte (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cesta kolem světa - Planeta Země, jak ji neznáte bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cesta kolem světa - Planeta Země, jak ji neznáte doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Cesta kolem světa - Planeta Země, jak ji neznáte