Co je v domě, není pro mě! aneb Jak investovat do nemovitostí bez rizika a bez starostí

Kód: 2606135

Úplný název:

Co je v domě, není pro mě! aneb Jak investovat do nemovitostí bez rizika a bez starostí (Jankovský Milan, Korec Evžen): aneb Jak investovat do nemovitostí bez rizika a bez starostí

Autor a popis:

Jankovský Milan, Korec Evžen, EKOSPOL, 170 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
69 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

PRAKTICKÝ MANUÁL - VČETNĚ VZORŮ SMLUV A DOKUMENTŮ - VČETNĚ VZOROVÉHO DAŇOVÉHO PŘIZNÁNÍ Autoři mají více než 20leté zkušenosti v bezrizikovém a dlouhodobě výnosném investování do nemovitostí. Díky nim mohli sepsat tento jednoduchý a přehledný manuál, který vás krok za krokem provede investicí do vaší první výnosové nemovitosti a na praktických příkladech zodpoví všechny vaše otázky. Jak a proč vůbec s investicemi do nemovitostí začít? Na jak dlouho vlastně investovat? Jak vybrat správnou výnosovou nemovitost a na co si dát při její koupi pozor? Jak nastavit financování bezpečně a bez rizika i pro případ, že dojde k náhlému poklesu výnosů? Jak poznat spolehlivého a bezproblémového nájemníka, jak si ho prověřit a jak svou investici ideálně ochránit? Jak nedělat klíčové chyby a minimalizovat rizika? Jak sepsat neprůstřelnou nájemní smlouvu a jak optimalizovat náklady pro daňové přiznání bez nutnosti platit právníkům a účetním za jejich rady? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky naleznete v naší knize.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Co je v domě, není pro mě! aneb Jak investovat do nemovitostí bez rizika a bez starostí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Co je v domě, není pro mě! aneb Jak investovat do nemovitostí bez rizika a bez starostí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Co je v domě, není pro mě! aneb Jak investovat do nemovitostí bez rizika a bez starostí (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Co je v domě, není pro mě! aneb Jak investovat do nemovitostí bez rizika a bez starostí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Co je v domě, není pro mě! aneb Jak investovat do nemovitostí bez rizika a bez starostí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Co je v domě, není pro mě! aneb Jak investovat do nemovitostí bez rizika a bez starostí